- Po prostu najlepsi -

Otrzymaliśmy tytuł Najlepsi 2021 wśród wykonawców w Białymstoku!

- Renomowana firma -

- Na jasnych zasadach -

 

Nasi zleceniodawcy zawsze otrzymują bezpłatną wycenę zaraz po ustaleniu zakresu prac i preferowanego terminu wykonania zlecenia. Owa wycena zostaje umieszczona w umowie co umożliwia kontrolowanie wydatków i zaplanowanie kolejnych prac.

Umowa jest sporządzona w sposób jasny i zrozumiały dla Inwestora. Zawiera informacje na temat terminów wykonania zlecenia, standardów jakie muszą zostać zachowane oraz rygorystyczne normy odbioru poszczególnych prac. Zarówno umowę jak i zakres prac można modernizować w trakcie realizacji zlecenia dostosowując ją do potrzeb Wykonawcy i Zleceniodawcy.

Specjaliści od szpachlowania.

Usługa szpachlowania, znana również jako gipsowanie, cekolowanie lub gładzenie, polega na doprowadzeniu wytynkowanych ścian i sufitów do gładkiej i jednorodnej powierzchni pozbawionej wszelkich zadrapań, dziurek i nierówności. W celu uzyskania powyższego efektu należy wykorzystać odpowiednio dobrane materiały do każdego, indywidualnego zlecenia. W przypadku poprawnie wykonanych tynków gipsowych wystarczy nałożyć dwie cienkie warstwy gładzi. natomiast w przypadku niestarannie wykonanych tynków tradycyjnych, cementowo-wapiennych ilość wymaganych warstw zwiększa się nawet do czterech przy czym pierwsze warstwy należy wykonać odpowiednio dobraną zaprawą. Podsumowując, ilość zużytego materiału, a parzy tym całkowity koszt usługi jest zależny od jakości tynków.

Nasza oferta jest skierowana do wymagających inwestorów.

W przeciwieństwie do niektórych wykonawców, nie ograniczamy się do prowizorycznego wygładzenia. Przede wszystkim traktujemy szpachlowanie jak miłe wyzwane i podchodzimy do tego z pasją. Staramy się, dlatego, że cieszy nas końcowy efekt dopracowanych kantów i idealnie gładkich powierzchni. Nie dopuścimy by na koniec prac ktokolwiek mógł dostrzec niedoskonałości, a przy tym zachowamy solidne wykonanie.

   W celu uzyskania wymaganego efektu wykorzystujemy najlepsze narzędzia dostępne na rynku francuskiej marki Parfait Liss. Dysponujemy agregatem do szpachlowania GRACO T-MAX 506. Zawsze wykonujemy pełną usługę szpachlowania:

  • Nałożenie odpowiedniej ilości warstw gładzi by uzyskać wymagany efekt.
  • Przetarcie gładzi.
  • Zagruntowanie powierzchni.

… I zawsze dążymy do doskonałości!