- Po prostu najlepsi -

Otrzymaliśmy tytuł Najlepsi 2021 wśród wykonawców w Białymstoku!

- Renomowana firma -

- Na jasnych zasadach -

 

Nasi zleceniodawcy zawsze otrzymują bezpłatną wycenę zaraz po ustaleniu zakresu prac i preferowanego terminu wykonania zlecenia. Owa wycena zostaje umieszczona w umowie co umożliwia kontrolowanie wydatków i zaplanowanie kolejnych prac.

Umowa jest sporządzona w sposób jasny i zrozumiały dla Inwestora. Zawiera informacje na temat terminów wykonania zlecenia, standardów jakie muszą zostać zachowane oraz rygorystyczne normy odbioru poszczególnych prac. Zarówno umowę jak i zakres prac można modernizować w trakcie realizacji zlecenia dostosowując ją do potrzeb Wykonawcy i Zleceniodawcy.

Montaż płyt wielkoformatowych gres i spieków kwarcowych w Białymstoku.

Okładziny z płyt wielkoformatowych są najbardziej wymagającą i ryzykowną formą wykończenia. Tu nie ma miejsca na błędy dlatego każda realizacja musi być perfekcyjnie przygotowana począwszy od podłoża, idąc przez zaplecze narzędziowe, odpowiednią ilość personelu, prawidłowo dobraną chemię budowlaną a kończąc na prawidłowym przyklejeniu dbając o każdy detal. 

Jako jedni z niewielu wykonawców w regionie wykonujemy profesjonalne okładziny z płyt wielkoformatowych do rozmiaru 320x160cm. 

Posiadamy niezbędne narzędzia oraz specjalistyczne wyszkolenie renomowanych producentów okładzin ceramicznych – Tubądzin, Paradyż i Opoczno dzięki czemu nasze realizacje są wykonywane zgodnie z wymaganiami i wszelkimi normami. Jako glazurnicy z zamiłowania dbamy o drobne szczegóły w naszych realizacjach.

Tworzymy doskonałe powłoki ceramiczne z płyt wielkoformatowych.