Wykonujemy wszelkiego rodzaju usługi związane z malowaniem wnętrz począwszy od malowania stanów deweloperskich a kończąc na trudnych, zniszczonych i tłustych powierzchniach. Wykorzystujemy pędzle i wałki światowych marek Dynamic i Wooster oraz dysponujemy agregatem hydrodynamicznym GRACO GX21.

   Jesteśmy specjalistami od farb Para, Tikkurila, Teknos, Flugger, Magnat i Dekoral. Doskonale znamy te produkty i zawsze chętnie doradzimy z wyborem emulsji spełniającej Państwa oczekiwania. Jeśli chcesz wykorzystać farbę innego producenta – żaden problem! Wykonany usługę zgodnie z zaleceniami i z Państwa oczekiwaniami.

   Przyjmując zlecenie na odświeżenie zamieszkałych pomieszczeń usługę wykonamy znacznie szybciej nie ograniczając się do standardowych godzin pracy. Zajmiemy się również przesuwaniem i wynoszeniem mebli, zabezpieczaniem podłóg, okien, drzwi itd. Wykonujemy kompletną usługę by oszczędzić Państwu wszelkich niedogodności.

Norma odbioru:

  1. Powierzchnie powinny być równomiernie pomalowanie z jednakową strukturą
  2. Powierzchnie powinny być pozbawione niedoskonałości powstających w skutek malowania (smug, przebijającego poprzedniego koloru, zabrudzeń innych powierzchni wykorzystaną farbą).
  3. Odbiór jest wykonywany na podstawie oceny powierzchni z odległości min. 1m prostopadle do ściany przy naturalnym bądź docelowym (sztucznym) oświetleniu.