Niestety czasami dochodzi do przykrych sytuacji, gdy sąsiad nieświadomie zalewa mieszkanie, bądź w Państwa domu pojawia się nieszczelność w instalacji wodnej. Często pomimo wykupionej polisy wysokość odszkodowania nie wystarcza nawet na zakup materiałów potrzebnych do realizacji zlecenia, a ubezpieczyciel odmawia dopłaty.

Jesteśmy firmą zajmującą się negocjacjami i mediacjami z Towarzystwami Ubezpieczeniowymi oraz profesjonalną likwidacją szkód ubezpieczeniowych powstałych w skutek zdarzeń losowych.

Jeśli posiadasz ubezpieczoną nieruchomość i podejrzewasz nieszczelność w instalacji, a nie jesteś w stanie jej zlokalizować, lub po prostu widzisz, że coś Cię zalewa – skontaktuj się z nami! Znajdziemy usterkę, naprawimy ją, wykonamy kosztorys przedwykonawczy i zajmiemy się mediacjami z towarzystwem ubezpieczeniowym. Po całej procedurze ubezpieczeniowej zlikwidujemy szkodę przywracając świeży i nieskazitelny stan, a wszystko bez stresu i bez konieczności dopełniania przez Państwa jakichkolwiek uciążliwych formalności!

 

… Wszystko załatwimy sami!