Co to jest szpachlowanie?

Usługa szpachlowania, znana również jako gipsowanie, cekolowanie lub gładzenie, polega na doprowadzeniu wytynkowanych ścian i sufitów do gładkiej i jednorodnej powierzchni pozbawionej wszelkich zadrapań, dziurek i nierówności. W celu uzyskania powyższego efektu należy wykorzystać odpowiednio dobrane materiały do każdego, indywidualnego zlecenia. W przypadku poprawnie wykonanych tynków gipsowych wystarczy nałożyć dwie cienkie warstwy gładzi. natomiast w przypadku niestarannie wykonanych tynków tradycyjnych, cementowo-wapiennych ilość wymaganych warstw zwiększa się nawet do czterech przy czym pierwsze warstwy należy wykonać odpowiednio dobraną zaprawą. Podsumowując, ilość zużytego materiału, a parzy tym całkowity koszt usługi jest zależny od jakości tynków.

Nasza oferta jest skierowana do wymagających inwestorów.

W przeciwieństwie do niektórych wykonawców, nie ograniczamy się do prowizorycznego wygładzenia. Przede wszystkim traktujemy szpachlowanie jak miłe wyzwane i podchodzimy do tego z pasją. Staramy się, dlatego, że cieszy nas końcowy efekt dopracowanych kantów i idealnie gładkich powierzchni. Nie dopuścimy by na koniec prac ktokolwiek mógł dostrzec niedoskonałości, a przy tym zachowamy solidne wykonanie.

   W celu uzyskania wymaganego efektu wykorzystujemy najlepsze narzędzia dostępne na rynku francuskiej marki Parfait Liss. Dysponujemy agregatem do szpachlowania GRACO T-MAX 506. Zawsze wykonujemy pełną usługę szpachlowania:

  • Nałożenie odpowiedniej ilości warstw gładzi by uzyskać wymagany efekt.
  • Przetarcie gładzi.
  • Zagruntowanie powierzchni.

… I zawsze dążymy do doskonałości!

 

 

 

 

Podsumowując, jeśli zależy Państwu na idealnie gładkich ścianach, pozbawionych niedoskonałości… Zdecydowanie jesteśmy firmą której szukacie!

 

Norma odbioru:

  1. Powierzchnie powinny być gładkie i pozbawione niedoskonałości (rys, pęknięć, zakładek z gładzi, dziur, obić, przetarć, niedotarć, smug, grudek, nieczystości z gruntu).
  2. Odbiór jest wykonywany na podstawie oceny powierzchni z odległości min. 1m prostopadle do ściany przy naturalnym bądź docelowym (sztucznym) oświetleniu.