- Po prostu najlepsi -

Otrzymaliśmy tytuł Najlepsi 2021 wśród wykonawców w Białymstoku!

- Renomowana firma -

- Na jasnych zasadach -

 

Nasi zleceniodawcy zawsze otrzymują bezpłatną wycenę zaraz po ustaleniu zakresu prac i preferowanego terminu wykonania zlecenia. Owa wycena zostaje umieszczona w umowie co umożliwia kontrolowanie wydatków i zaplanowanie kolejnych prac.

Umowa jest sporządzona w sposób jasny i zrozumiały dla Inwestora. Zawiera informacje na temat terminów wykonania zlecenia, standardów jakie muszą zostać zachowane oraz rygorystyczne normy odbioru poszczególnych prac. Zarówno umowę jak i zakres prac można modernizować w trakcie realizacji zlecenia dostosowując ją do potrzeb Wykonawcy i Zleceniodawcy.

Metamorfozy wnętrz.

Jest to zaledwie ułamek naszych realizacji. Więcej aktualnych realizacji możesz zobaczyć na naszym Instagramie.

Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów i skorzystaj z usług jednej z najlepszych firm remontowych w regionie działających w sektorze prywatnym. Spraw aby metamorfoza Twojego wyjątkowego wnętrza znalazła się w tej kolekcji i robiła wrażenie na innych.

Jesteśmy dobrzy w tym co robimy, a przy tym stawiamy na nowoczesne standardy komunikacji z Inwestorami przez co kontakt z nami jest niezwykle szybki i bezproblemowy.  Sprawdź nas 🙂

 

Pozostałe metamorfozy: