- Po prostu najlepsi -

Otrzymaliśmy tytuł Najlepsi 2021 wśród wykonawców w Białymstoku!

- Renomowana firma -

- Na jasnych zasadach -

 

Nasi zleceniodawcy zawsze otrzymują bezpłatną wycenę zaraz po ustaleniu zakresu prac i preferowanego terminu wykonania zlecenia. Owa wycena zostaje umieszczona w umowie co umożliwia kontrolowanie wydatków i zaplanowanie kolejnych prac.

Umowa jest sporządzona w sposób jasny i zrozumiały dla Inwestora. Zawiera informacje na temat terminów wykonania zlecenia, standardów jakie muszą zostać zachowane oraz rygorystyczne normy odbioru poszczególnych prac. Zarówno umowę jak i zakres prac można modernizować w trakcie realizacji zlecenia dostosowując ją do potrzeb Wykonawcy i Zleceniodawcy.

Przykładowe wyceny

Nie mamy przed Wami nic do ukrycia. Już teraz możecie zorientować się ile kosztują nasze usługi remontowe i wykończeniowe oraz porównać je do swojego projektu. Ponadto zgłoś się do nas po BEZPŁATNĄ wycenę którą przygotujemy w ekspresowym tempie! Wystarczy, że skontaktujesz się z nami w dowolny sposób – Mailowo, telefonicznie, przez Facebook, Instagram bądź Whatsapp’a. W każdej formie odpowiadamy na bieżąco dzięki czemu kontakt z nami jest niezwykle szybki i bezproblemowy – w tym segmencie również wyznaczamy bardzo wysokie standardy. Sprawdź nas!